TS: POLÁČEK & PARTNERS bude naďalej robiť právo inak – Expertne a ľudsky

V pondelok 31.10. sa advokátska kancelária Semančín & Poláček rozdelila na dve samostatné nástupnícke kancelárie – POLÁČEK & PARTNERS a SEMANČÍN & PARTNERS.

Partner a konateľ novej advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS Pavol Poláček všetkých klientov uistil, že si zmenu ani nevšimnú a o ich problémy bude teraz postarané ešte kvalitnejšie.

“Pred štyrmi rokmi sme opustili dobre naštartované kariéry založili sme advokátsku kanceláriu Semančín Poláček. Vtedy sme sa rozhodli robiť právo inak. Ľudsky a expertne, s mimoriadnou pozornosťou venovanou klientom. Chceli sme, aby ľudia u nás pocítili rozdiel. Dostali sme neuveriteľne veľa dobrých odoziev na náš rodinný prístup a prekladanie ťažkých právnických zvratov do zrozumiteľnej človečiny. Aj keď sme boli noví, vyhrali sme niekoľko kľúčových sporov. Naposledy sme pre producentov zelenej energie vydobyli prelomové rozhodnutie na Ústavnom súde. Som na tento príbeh hrdý. Naši klienti nám povedali, že chcú ešte špecializovanejší a osobnejší prístup. Počúvli sme ich a tak sme sa rozhodli vytvoriť dve nové kancelárie, ktoré náš malý zázrak v slovenskom práve budú šíriť pod vlastnými značkami,” vysvetlil Pavol Poláček.

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS bude poskytovať špecializované riešenia pre problémy klientov v oblasti súdnych sporov a arbitráží, energetiky, súťažného práva a nehnuteľností a stavebníctva. “Teším sa, že budeme môcť klientom riešiť problémy ešte bližšie a expertnejšie. Ani trochu nepoľavíme z našej človečiny a férového prístupu. Už dnes chystáme rozšírenie nášho tímu o špičkových expertov a investujeme do prípravy a vzdelania našich právnikov” uzavrel Pavol Poláček.

Zdroj: POLÁČEK & PARTNERS s.r.o.

Redakčný dodatok

Oboch lídrov – p. Poláčka aj p. Semančína poznám prakticky od vzniku ich spoločnej kancelárie. Som im vďačný za to, že na právnikov a právo ma naučili znovu pozerať ako na užitočnú súčasť života. Strávili sme spolu množstvo času, kde sme navzájom zoznamovali s “našimi” svetmi. Za mňa so svetom (najmä alternatívnej) energetiky. Zo strany Joža, Pala a ich kolegov so svetom práva – nielen špecifického slovenského, ale najmä takého aké by malo byť – spravodlivé, ľudské a bez rozdielov kto a na akej úrovni ho uplatňuje.

Tak ako nový život vzniká delením buniek, aj ja želám Vám obom – Palo aj Jožo, nech vaše samostatné “bunky” POLÁČEK & PARTNERS a SEMANČÍN & PARTNERS rastú a prekvitajú.

Komentáre

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.